O nas

Mrozole | Słodycze i Owoce liofilizowane – producent liofilizatów

Kim jesteśmy?

Jako Phoenix sp. z o.o firma z siedzibą w Grzędzicach, właściciel marki „Mrozole | Słodycze i Owoce liofilizowane”, z dumą przedstawiamy się jako producent żywności liofilizowanej. Specjalizujemy się w tworzeniu nowatorskich słodyczy, które zmieniają sposób, w jaki myślisz o przekąskach. Nieustannie się rozwijamy, aby dostarczać naszym klientom wyjątkowych i niezapomnianych doświadczeń.

 

Czym są nasze liofilizowane słodkości?

Liofilizacja to najmniej inwazyjny proces suszenia, który za pomocą ciśnienia i temperatury usuwa wilgoć z produktów, zachowując aż do 97% wartości odżywczych oraz pełnię smaku. W przypadku słodyczy, nadaje im zupełnie nową, chrupiącą formę. Mrozole sprawiają, że masz możliwość poznać swoje ulubione słodycze całkowicie na nowo!

 

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

  • Oryginalna marka. Mrozole to pierwszy i najbardziej doświadczony producent liofilizowanych słodyczy w Polsce.
  • Długotrwała świeżość. Dzięki liofilizacji, nasze produkty zachowują swój wyjątkowy smak i charakter przez długie miesiące.
  • Unikalny wygląd, smak, dźwięk. Każdy kęs naszych słodyczy to nowe, ekscytujące i chrupiące doświadczenie!
  • Różnorodność: Oferujemy szeroką gamę smaków – od nowych form klasycznych żelek typu cola, misie, truskawki, wisienki, krążki jabłkowe, brzoskwiniowe itp. poprzez tęczowe chrupki (także kwaśne), po lody, pianki i karmelowe Puff Puffy… Każdy miłośnik słodyczy znajdzie u nas coś dla siebie!

 

Nasza misja

Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych i smacznych przekąsek, które sprawią, że to doświadczenie stanie się wyjątkowe. Liofilizowane słodycze Mrozole to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują nowych doznań i najwyższej jakości.

 

Dołącz do naszej społeczności!

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie liofilizowanych słodyczy, śledząc nasze profile w social media. Dołącz do rosnącej społeczności Mrozoli na Facebooku, Instagramie, YouTube i TikToku, aby na bieżąco dowiadywać się o nowościach i promocjach.

Mrozole to także moc viralu – dziel się doświadczeniami i oznacz nas w swoich wpisach!

Zapraszamy do odkrycia magii liofilizowanych słodyczy – zamów już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!